مشخصات آزمون میزان استرس پذیری مدیران و کارکنان :

نتایج این آزمون شخصیت شما را در موارد زیر نشان می‌دهد:

لینک کوتاه

اشتراک گزاری

توضیحات تست:

در پاسخ به این سوال که چرا جلوگیری و کنترل استرس شدید برای سازمان‌ها اهمیت دارد، باید گفت که استرس، مشکلی بزرگ، گسترده و به ظاهر حاد در سراسر دنیا برآورد شده است؛ بیش از پنجاه درصد بیماری‌ها، بیش از شصت درصد غیبت‌های کاری و بیش از هشتاد درصد آسیب‌های ناشی از کار، به مقوله‌ی استرس مربوط می‌شود.

آزمون حاضر به شما کمک می‌کند که بدانید آیا توانایی تحمل استرس را دارید یا نه و تا چه اندازه در مقابل فشارهای سازمانی مقاوم هستید و منطقی برخورد می‌کنید و در پایان قدرت تحمل خود در برابر استرس‌های شغلی و سازمانی را متوجه خواهید شد.

به هر یک از موارد مطالب عنوان شده تا حد امکان بی‌طرفانه و صادقانه جواب دهید و جواب‌ها را به نحوی انتخاب کنید که موقعیت واقعی شما را نشان دهد نه آن چیزی که شما دلتان می‌خواهد یا فکر می‌کنید باید این‌طور باشد. پاسخ واقعی و صادقانه شما عزیزان می‌تواند نتایج قابل‌قبول و معناداری را به شما نشان دهد تا از نتایج در جهت اصلاح خود استفاده کنید. به عبارت دیگر سعی نکنید با پاسخ‌های غیرواقعی خودتان را فریب دهید. زیرا هدف اساسی این تست، کمک به اصلاح و دادن رهنمودهایی در جهت بالا بردن استرس‌پذیری شماست.