جشنواره جشنواره
پشتیبانی تست‌شو

آزمون سازگاری زن و شوهر

32 سوال

10 دقیقه

تفسیر دارد

رایگان

برای خرید گروهی این تست اینجا کلیک کنید

RateStar RateStar RateStar RateStar RateStar 1/00 (5)

میانگین امتیاز این تست

از نظر 2 کاربر

شاخص‌‌های ارزیابی این تست :

اشتراک گذاری با دیگران :

تست سازگاری زن و شوهر چیست؟

تست سازگاری زن و شوهر

روابط طولانی مدت دارای سه ویژگی اولیه، صمیمیت، شور و تعهد است. آزمون سازگاری زن و شوهر، هر یک از این عوامل را در رابطه شما ارزیابی می کند. فقدان آن ها نشان از قرار گرفتن در یک رابطه زیان بار است. این در حالی است که حضور آن‌ها باعث می شود که این پیوند بیشتر طول بکشد.

نام تست

آزمون سازگاری زن و شوهر

نام طراح تست

تستشو

تعداد سوالات

32

زمان آزمون

10

صمیمیت

صمیمیت زن و شوهر

در تست ازدواج آنلاین تستشو ماشین حساب عشق نشان می دهد که شما و شریک زندگی تان چقدر صمیمی هستید. با این حال قرار نیست همه چیز در مورد نزدیکی فیزیکی باشد. به گفته کارشناسان ازدواج، صمیمیت صداقت، باز بودن و آزادی در یک ماجرا است. اگر شما نمی توانید صحبت کنید و احساسات خود را بیرون بیاورید، رابطه شما چندان قوی نیست.

شور

شور هوس یکی بودن با کسی است

باز هم پرشور بودن لزوماً به معنای داشتن رابطه جنسی بزرگ نیست. اگرچه تعاملات جنسی بخشی از رابطه های عاشقانه است، اما نمی توانند پیوندی طولانی مدت را تضمین کنند. شور هوس یکی بودن با کسی است. این احساس شما زمانی که شما آرزو شریک زندگی خود را وجود دارد با شما است.

تعهد

تعهد در عشق

عشق به تنهایی کافی نیست و هنگامی که تعهد به وجود می‌آید، وفاداری عشق مستحکم تر میشود. کارشناسان ادعا می کنند که تمایل به ماندن، عامل حیاتی در امور عاشقانه است. بنابراین، تعهد در اینجا به معنای وفادار ماندن به مسئولیت های خود را در زندگی تان است.

گاهی فرار ساده ترین گزینه است. اما این فداکاری و مشتاقی شماست که همه چیز را به کار بیاندازد که اهمیت دارد.

در طول تست میزان سازگاری زوجین، شما به سوالات مربوط به تعهدات و وظایف در یک رابطه عاشقانه پاسخ می دهید. دیدگاه های شما در مورد این موضوع به تجزیه و تحلیل وضعیت سازگاری فعلی شما کمک می کند. معقول نیست که فرض کنید یک آزمون می تواند همه چیز را در مورد جنبه های عاطفی زندگی خود به شما بگوید. بنابراین، دو چیز را در ذهن داشته باشید:

سازگار بودن هیچ معنایی ندارد.

هیچ تضمینی وجود ندارد که شریک زندگی شما دقیقا همان سلیقه موسیقی شما را دوست داشته باشد. البته همیشه خوب است که ویژگی ها، منافع و اشتیاق های مشترکی داشته باشید. اما یک عاشقانه طولانی مدت خیلی بیشتر از آن نیاز دارد.

روابط همانند ساختن ساختمان است - پیدا کردن نیست.

گاهی اوقات برای پیدا کردن فرد مناسب وسواس پیدا می کنید. اما عشق مثل آن چیزی نیست که در فیلم ها و داستان ها می بینید. شما شاهزاده نیستید و دیگر خبری از اسب سفید هم نیست. با این حال، زن و شوهر متعهد می توانند به یکدیگر در جهت رشد و بهبود زندگی کمک کنند.

سه نشانه یک رابطه خوب؛ صمیمیت، شور و تعهد است. اما چگونه می توانید بگویید که آیا یک پیوند عاشقانه مضر است، یا فقط تمام شده؟

مل رابینز معتقد است که چنین ارتباطاتی پنج نشانه دارد:

تو دیگر تو نیستی