شخصیت های معروف تیپ 1 انیاگرام

افراد مشهور با تیپ 1 انیاگرام

تیپ یکی‌های انیاگرام افرادی هستند که دوست دارند همه‌چیز تمام و کمال و با بالاترین استانداردها انجام شود.

تست‌شو   , 1400/06/23

تیپ یک انیاگرام:

تیپ یکی‌های انیاگرام افرادی هستند که دوست دارند همه‌چیز تمام وکمال و با بالاترین استانداردها انجام شود. به قوانین پایبند هستند و به جزئیات توجه زیادی می‌کنند. آنها همچنین از اشتباه کردن اجتناب می‌کنند. از نظر دیگران آنها کمال‌گرا، مسئول و دقیق به نظر می‌رسند.

این افراد معمولاً به قوانین و جزئیات پایبند هستند و هنگامی که کارها با استانداردهای بسیار بالا مطابقت نداشته باشند، افراد تیپ 1 بسیار ناامید می‌شوند - چه در محل کار باشد، چه در روابط یا زندگی روزمره.

 

ویژگی های شخصیتی تیپ 1 انیاگرام

 

عمیق‌ترین ترس: افراد تیپ 1 از این می‌ترسند که "آدم بدی" باشند، از نظر اخلاقی نقص داشته باشند، یا از نظر دیگران ناقص تلقی شوند. آنها با نظم و انضباط و سخت‌گیری بیش از حد نسبت به خودشان (و اغلب اطرافیانشان) با این ترس کنار می‌آیند.

انگیزه اصلی: این افراد سعی می‌کنند خوب و شرافتمند باشند - و باهدف زندگی کنند. آنها به دنبال بهترین و صحیح‌ترین راه برای انجام کارها هستند.

ویژگی‌های کلیدی تیپ 1

  • در طول مکالمه جدی و مستقیم است
  • سخت‌کوش و کوشا به‌عنوان کارمند
  • استانداردهای درونی بالا
  • محکم در برنامه‌ها و تصمیمات
  • توانایی شدید تمرکز
  • استعداد طبیعی برای تدریس و آموزش

 

تیپ یک انیاگرام

 

افراد مشهور:

مارتا استوارت، میشل اوباما، روث بدر گینزبرگ، نلسون ماندلا، تینا فی، ماهاتما گاندی، استیو جابز، مارگارت تاچر، الینور روزولت، هیلاری کلینتون، مریل استریپ، الیزابت وارن، کیت میدلتون، آرتور میلر، اما واتسون و...