تست خودشناسی

یکی از مفاهیم کلیدی در تمام مراحل رشد انسان است. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که با خودشان عمیقاً آشنا هستند، اما وقتی درباره اهداف و ارزش‌های زندگیشان سؤال می‌شود، نمی‌توانند به خودشان پاسخ مناسبی دهند.

سامانه آنلاین تست‌شو به عنوان مرجع کاملترین تست های روانشناسی، شما را یاری می‌کند تا با انجام تست‌های خودشناسی و شخصیت شناسی مانند تست شخصیت شناسی MBTI (مایرز بریگز)، تست رفتارشناسی انیاگرام (Enneagram)، تست هوش هیجانی (EQ-BarOn)، آزمون استعدادیابی مانند کلیفتون (100 سوالی) و تست هالند (Holland)، طرح واره یانگ فرم بلند (Young) می‌توانید به شناخت بهتری از خود و دیگران بپردازید و در مسیر رشد و توسعه شخصی خود قدم بردارید. همچنین این سامانه به شما امکان می‌دهد تا با تکمیل تست‌های مختلف، در زمینه‌های مختلف شغلی و تحصیلی، بهترین تصمیمات را بگیرید و به شغل و رشته‌ی تحصیلی مناسبی برای خود دست یابید.

تست‌شو با جمع‌آوری تست‌های خودشناسی، تفسیر کامل و دقیق از آزمون‌ها با بهره‌گیری از علوم روانشناختی، فرصتی فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند شناختی خوبی از جنبه‌های فردی و گروهی در مراحل زندگی شخصی و کاری خود داشته باشند.

تست ، شو