بهترین تست های آنلاین روانشناسی در تست شو

تست شو

سامانه آنلاین توسعه فردی

سامانه آنلاین توسعه فردی

توسعه فردی

توسعه فردی

توسعه فردی مهم است؛ از مهم هم مهم‌تر. چرا؟ چون می‌تواند زندگی‌مان را از این رو به آن رو کند. هرچند عادات سومند برای رشد فردی کم نیستند، بسیاری از آدم‌ها با تلاش برای کارکردن روی مهارت های توسعه فردی خود توانسته‌اند به دستاوردهای خیره‌کننده و جذابی در زندگی برسند؛ مثلا ارتباطاتشان را با آدم‌ها گسترش داده‌اند، شغل بهتر پیدا کرده‌اند، درآمدشان را افزایش داده‌اند و… . اینها عالی است؛ اما ماجرا جایی گنگ و دست‌نیافتنی می‌شود که تعریف و راه‌های توسعه فردی را ندانیم و بلد نباشیم. فرقی نمی‌کند که با یک دوست در حال گفتگو باشیم، به یک کتابفروشی مراجعه کنیم یا اینکه از راهنمایی‌های یک مشاور کمک بگیریم، در واقع، توسعه فردی چیزی است که این روزها بیشتر از هر چیز دیگر به آن احتیاج داریم.

تست شو|خودشناسی

گام نخست

اولین مرحله برای توسعه فردی، افزایش شناخت و آگاهی از خود است. شناختن درونیات، افکار و احساساتی که ما شخصاً نقش مهمی در شکل‌گیری آن نداشته‌ایم و بیشتر تحت تأثیر خانواده، دوستان و اجتماع شکل گرفته است. ، مهارت های توسعه فردی را باید آموخت و در زندگی اجرا کرد. ما آدم‌ها پرتوان و اثرگذاریم. گاهی یادمان می‌رود چه توانایی‌هایی داریم و چه‌کارهایی از دستمان برمی‌آید. شما برای بدل‌شدن به نسخه بهتری از خودتان چه کرده‌اید؟

تست شو|خودشناسی

چرا سامانه آنلاین تست شو؟

سامانه توسعه فردی تست شو با استفاده از ظرفیت اساتید این حوزه نسبت به راه اندازی سامانه هوشمند توسعه فردی اقدام نموده است که افراد میتوانند پس از ثبت نام وارد پروفایل کاربری خود شده و از امکانات پنل و مشاوره اساتید بهره مند شوند

تست شو|خودشناسی

دوره های توسعه فردی تست شو